PODZIĘKOWANIA

Chcielibyśmy serdecznie podziękować uczestnikom, gościom a przede wszystkim naszym wspaniałym sponsorom. Dziękujemy za wsparcie! 
Gdyby nie Wy 5 MIL nie byłoby tak wspaniałe!
Dziękujemy za współpracę z STOWARZYSZENIEM OFICERÓW MARYNARKI WOJENNEJ RP oraz za pomoc w organizacji oprawy GDYŃSKIEMU CENTRUM SPORTU. To od nich mamy całą oprawę i zabezpieczenie biegu!

Mamy zaszczyt również współpracować z AGENCJĄ MIENIA WOJSKOWEGO. Od lat wspiera nas finansowo, funduje liczne nagrody a także rozdaje firmowe gifty. W tym roku, jak i w ubiegłym zasponsorowali również nagrody od firmy SALOMON. 
Dziękujemy Pani Dyrektor Oddziału Danucie Sikora, Panu Mariuszowi Federowiczowi oraz Naszej Pani Koordynator – Specjaliście ds. Marketingu
i PR Darii Laszewskiej – a także całemu teamowi z AMW Gdynia, którzy brali udział w Naszym biegu.
 
Oprócz nich mamy zaszczyt współpracować z TREC NUTRITION, który zadbał o nagrody dla najlepszych uczestników. Nagrody, z górnej półki!
 
Podziękowania składamy również na ręce Pani Karoliny Willma, przedstawicielce DECATHLON. 
 
O zaplecze gastronomiczne zadbali przedstawiciele OLTRANS, RED BULL oraz BRB International. To dzięki nim uczestnicy mogli uzupełniać kalorie po ukończonym biegu. Napoić się oraz posmakować przepysznego jedzonka! Dziękujemy!
 
Dodatkowo, nie możemy zapomnieć o Sklep Biegacza z Gdańska oraz Unicoffe. Przepyszna kawa, palona bezpośrednio przed biegiem przez najlepsze palarnie po to, aby wydobyć najlepszy smak, aromat i zaspokoić podniebienie naszych uczestników.
 
Wszystkim zabezpieczającym bieg 5 MIL, kucharzom, kierunkowym, osobom, którzy się przyczynili do powstania imprezy na tak wielką skale- DZIĘKUJEMY! 💐💐💐
Wspaniali ludzie o wielkim sercu… ; – jak co roku:)