Bieg 5 mil

VI BIEG “5 MIL” 2018 – INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW I ZESPOŁÓW


INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW

PAMIĘTAJCIE O DOKONANIU NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

W CELU PRAWIDŁOWEGO INDYWIDUALNEGO  ZGŁOSZENIA SIĘ DO BIEGU “5 MIL”!

 

Wszyscy chętni, którzy chcą wystartować w VI Biegu “5 MIL” muszą zarejestrować się i podać wszelkie potrzebne dane w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym poprzez stronę http://competit.pl/zgloszenie/2615/ w terminie od 10 kwietnia 2018r.  do 15 maja 2018r.  Pamiętajcie, że wszystkich zawodników biorących udział w biegu obowiązuje REGULAMIN.

INFORMACJE O ZAPISACH DLA ŻOŁNIERZY ZAWODOWYCH

Jeżeli chcesz w biegu być sklasyfikowanym w kategorii wojskowej to bezwzględnie należy w formularzu zgłoszeniowym podać stopień wojskowy oraz numer swojej jednostki wojskowej lub pododdziału jaki będziesz reprezentował.  W przypadku nie podania tych danych zostaniesz sklasyfikowany w kategorii OPEN.

INFORMACJE O ZAPISACH DLA BIEGACZY ŚRODOWISKA CYWILNEGO

Wszyscy chętni biegacze środowiska cywilnego przed wypisaniem elektronicznego formularza zgłoszeniowego powinni taki akces zgłosić poprzez wysłanie emaila na adres piecmil@wp.pl w celu weryfikacji zgłoszenia. Po rozpatrzeniu zgłoszenia organizatorzy prześlą odpowiedź i  informację zwrotną o dalszym postępowania dotyczącego prawidłowego zapisania się na VI Bieg “5 MIL”.

INFORMACJE DLA ZESPOŁÓW

PAMIĘTAJCIE O DOKONANIU NIEZBĘDNYCH FORMALNOŚCI

W CELU PRAWIDŁOWEGO ZGŁOSZENIA DRUŻYNY DO BIEGU “5 MIL”!

Zapraszamy do udziału w rywalizacji w biegu drużynowym. Zgłoszenie dokonuje kapitan drużyny spośród zapisanych indywidualnie uczestników, poprzez pobranie formularza (FORMULARZ) i odesłanie go na adres piecmil@wp.pl .  W skład drużyny wchodzi 5 osób w tym co najmniej 1 kobieta reprezentując swoją macierzystą jednostkę wojskową. Jeden zawodnik może reprezentować jedną drużynę. Jednostka wojskowa może wystawić dowolną ilość drużyn.

Tylko kapitan drużyny może zgłaszać ekipę do udziału w biegu drużynowym, decydować o składzie drużyny, występować w imieniu drużyny i kontaktować się z organizatorem.

Do klasyfikacji drużynowej wojskowej zaliczane będą ekipy, które posiadają w swoim składzie wszystkich żołnierzy zawodowych. Pozostałe ekipy będą klasyfikowane w kategorii drużynowej OPEN.